Nejkomplexnější psychodiagnostický software, který Vám vybere ty nejlepší mozky
a nejen to.
Nábor nových zaměstnanců již není krokem do tmy, ale sofistikovaná cesta vedoucí k úspěchu.

Co je inteligentní recruitment

I – recruitment je on-line softwarové řešení pro efektivní nábor a výběr zaměstnanců. Podporuje efektivitu a celý proces náborových postupů v logických krocích, které jsou přizpůsobitelné Vašim pracovním metodám.

 • Poskytuje široký rozsah funkcí. Rychlé a spolehlivé rozhraní vhodné pro personální oddělení zahrnuje všechny funkce potřebné k náborovému procesu.
 • Kombinuje inovaci a funkčnost za nižší náklady na výběrové řízení a kandidáta. Ušetříte čas, peníze a získáte mnohem komplexnější informace a služby.
 • Umožňuje nákup uživatelské licence a modulů přesně podle Vašich požadavků. Individuálně kombinovatelné moduly šijeme na míru Vašim potřebám. Neustále nasloucháme svým zákazníkům a díky tomu děláme pozitivní vylepšování našeho softwaru a služeb.
 • Pokud hledáte on-line software pro nábor a výběr kandidáta, který lze přizpůsobit Vašim pracovním postupům a metodám se sofistikovanými funkcemi, bude I-Recruitment splněním Vašich požadavků.

I-RECRUITMENT- jaké jsou výhody a v čem?

 • 100% on-line

  Dostupnost softwaru, který je zcela on-line. K dispozici okamžitě, 360/24/7 z libovolného počítače, kdekoliv na světě s přístupem na internet, bez nutnosti instalace.
 • Reálné hodnocení kandidátů

  Hodnotí skutečné schopnosti a dovednosti uchazečů bez možnosti zkreslení výsledků. Dle přesně definované pozice vyhodnotí vhodnost uchazeče na konkrétní pozici.
 • Kvalita za přiměřené peníze

  Flexibilní moduly poskytující variabilní a cenově efektivní řešení. Konkurenceschopné ceny bez kapitálových výdajů.
 • Jasné a intuitivní prostředí

  Snadno ovladatelný profesionální software, který okamžitě převezme kontrolu nad procesy tak, aby fungovali efektivněji a účinněji.
 • Servis a podpora

  Nepřetržitá on-line podpora a bezplatné on-line školení. Vždy je tu pro Vás naše zákaznická podpora a poradenství. Pomůžeme Vám vyvinout příslušné procesy a postupy pro zajištění vyšší kvality náborového procesu.
 • Bezpečnost systému

  Je naší prioritou. Garantuje plně zabezpečené servery a zálohování systému. Nabízíme denně plné systémové zálohy s automatickou funkcí ukládání záloh na alternativní server.

Více na www.i-recruitment.cz


Váš prohlížeč nemá nainstalován flash player. Pro správnou funkci menu je potřeba jej nainstalovat.

flash player
© 2012 Assessment s.r.o., Ohradní 1464, Kamenice - Olešovice (Praha - východ),
251 68, Office společnosti a korespondenční adresa:
Štěrboholská 1434/102a - budova B, 102 00 Praha 10,
IČO: 24710628, DIČ: CZ 24710628
0
Co je pro Vás u Vašich zaměstnanců nejdůležitější?
97 % hlasů
2 % hlasů
1 % hlasů
0 % hlasů
0 % hlasů
0 % hlasů
Počet hlasujících: 820