Connection failed.-v dotazu: SQL: SELECT w_id,w_number,w_name FROM workshop ORDER BY w_number
: -v dotazu: select workshops
WORKtest - Naši zákazníci
WORKtest je nejlepší volbou pro efektivní rozvoj Vaší společnosti.
Posuňte se o krok dál.
levý banner

Naši zákazníci – výběr referencí

Zákazníci psychodiagnostického systému WORKtest, jsou nejrůznější společnosti a instituce, ziskové i neziskové organizace. Vzhledem k různorodosti společností a širokému portfoliu využití psychodiagnostického systému WORKtest jsme pro reference vybrali jen některé z nich. Některé společnosti jsou i našimi partnerskými klienty.

Harsco Metals Slovensko s.r.o., Manažér ľudských zdrojov

Sme globálna spoločnosť, ktorej kľúčovou hodnotou je integrita a etické princípy v podnikaní a chceme mať tých najlepších zamestnancov bez ohľadu na pozíciu.
Worktest nám okrem podrobných kompetenčných modelov rôznych pozícií ponúkol aj veľmi zaujímavý produkt - tzv. hard security test. Ide o veľmi objektívne zhodnotenie predispozici! kandidáta pre spreneveru, skresľovanie informácií , podvody, korupciu alebo krádeže. Test vám pomôže rýchlo, objektívne a spoľahlivo vylúčiť rizikových kandidátov, ktorí by vám v budúcnosti mohli spôsobiť problém práve kvôli týmto nedostatkom.  

EUROVIA a.s., Personální ředitelka

Psychodiagnostický systém WORKtest poskytuje mnoho hledisek hodnocení vztahujících se přímo na požadavky práce. Líbí se nám jeho grafické zpracování a možnost takto porovnat více kandidátů. Testování probíhá krátkou dobu oproti běžně používanému development centru.  

Asseco Solutions a.s., Personální ředitelka

Na systému WORKtest nejvíce oceňujeme jeho speciální metodiku hodnocení, která znemožňuje stylizaci hodnocených a odkrývá tak skutečné pracovní možnosti kandidátů. Příjemná je pro nás i okamžitá dostupnost výsledků ihned po dokončení testu. Využití Worktestu je mnohostranné. WORKtest je rovněž naším partnerem,   více viz.  www.e-personalistika.cz 

Plzeňská energetika a.s., Personální ředitelka

Na systému WORKtest nejvíce oceňujeme jeho přizpůsobivost našim podmínkám, kdy si můžeme sami nastavovat šablony hodnocení a kompetenční modely podle našich potřeb . Nedostává se nám tak univerzálního typu hodnocení pro všechny klienty, ale speciálně sestaveného na naše potřeby.

AAA AUTO a.s., Training and Development Manager

WORKtest se stal běžnou součástí náborového procesu u vytypovaných pozic, kde nám záleží na hlubším poznání morálních a rizikových tendencí našich kandidátů , které i běžně realizovaným assessment centrem nejsme schopni odhalit. Informace z WORKtestu nám však pomáhají právě ve zmiňovaných AC se na tyto skutečnosti zaměřit a vhodnými otázkami si jejich přítomnost ověřit. Z hlediska dlouhodobé zkušenosti můžeme z naší praxe potvrdit, že to co identifikuje systém WORKtest se dříve či později potvrdí. Psychodiagnostický systém využíváme již několik let a jsem spokojeni.

TRW autoelektronika, s.r.o., Personální ředitelka

Systém WORKtest nám lépe umožňuje poznat kandidáty na dané pozice. Máme velmi pozitivní zkušenost, kdy se nám kandidát jevil na pohovorech jinak, než na co upozorňovaly výsledky a po jeho přijetí se potvrdila právě diagnostikovaná verze pohledu na uchazeče. Na základě Worktestu jsme byli schopni vybrat ty nejlepší kandidáty.

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., Personální ředitelka

Díky komplexnímu a detailnímu hodnocení systému WORKtest lépe poznáváme potenciál našich zaměstnanců a jejich nedostatky. Pochopili jsme tak důvody jejich chování a jednání a začali je citlivě usměrňovat. Díky odborným konzultacím se specialisty společnosti WORKtest si zaměstnanci odnesli cenné sebepoznání, motivaci do další práce a poznali své mantinely, které je třeba posouvat.

Harsco Infrastructure CZ s.r.o., HR manager pro střední a východní Evropu

Eliminovali jsme ztrátu času při výběrových řízeních tím, jaké informace jsme měli k dispozici, a co všechno se měří. Díky tomu jsme mohli dělat rychlejší rozhodnutí, což nám otevřelo prostor k využití získaného času pro ty opravdu důležité věci. Dále jsme využili testování operátorů-strojníků k tomu, abychom identifikovali míru odpovědnosti za bezpečnost práce a způsob chování v rizikovém prostředí výrobní společnosti. Společnost nám do systému WORKtest doplnila námi požadované hodnotící kriteria pro průmyslovou bezpečnost, které tak výrazně přispěly k měření dodržování bezpečnostních předkusů na pracovišti. Komplexnost systému WORKtest je bezkonkurenční a maximální, která je na světovém trhu . V dalším jsme systém využili pro mapování fraudace ve společnosti, kde se zcela jednoznačně potvrdili naše domněnky. V neposlední řadě jsme systém rovněž využili i pro Obchodní divizi, zjistili jsme obchodní a prodejní potenciál našich zaměstnanců a zaměřili jsme se tak cíleně na jejich výkon. Výrazně oceňujeme jeho nadstandardní přesnost výstupů.

V Invest CZ a.s., spolumajitel společnosti

Systém WORKtest nám umožnil změřit potenciál všech zaměstnanců. Díky tomu jsme zjistili, jakým směrem se lidi ve firmě vyvíjí a kam směřují. Obsadili jsme klíčové pozice a zvýšili efektivitu výkonnosti lidí, protože nyní máme správné mozky na správných místech . Celkově jsme tedy zefektivnily firemní procesy, ušetřili finanční prostředky a čas za nákup nových lidí, neboť jsme volné pozice obsadili i z vlastních zdrojů a především jsme nastavili personální strategii do budoucna . Worktest využíváme dlouhodobě, již řadu let a osvědčil se nám . Jeho přesnost je vysoká!  

ICV- majitelka Institutu certifikovaného vzdělávání a výkonná ředitelka

Spolupráce se společností WORKtest se nám osvědčila v mnoha směrech , neboť systém má velmi široké použití a to je při práci s potenciálem jedince, tak i při samotném rozvoji v rámci development centra důležité. Vzdělávání je systémem WORKtest více účinné, neboť pracuje v maximální šíři s jednotlivci i týmy a přesně diagnostikuje potřeby a okruhy rozvoje . Uvítali jsme zejména službu Benchmarkingu, Assesment a Cross Development, kde jedna z nabízených služeb generuje plány vzdělávání, rozvoje koučinku a tak můžeme podle skutečných potřeb sestavit optimální vzdělávací a rozvojové skupiny a porovnávat výsledky vzdělávání v čase. Se společností WORKtest máme partnerskou spolupráci v oblasti vzdělávání a tento systém doporučujeme jako velmi efektivní . Všem firmám WORKtest doporučujeme, nejen jako scaning vzdělávacích potřeb, ale jako hlavní prověrku zaměstnanců. Pomáhá nám vědět, s kým pracujeme, jakou má kvalitu, co nám může způsobit a jaká rizika nám hrozí . Moje osobní zkušenost mně varovala před zásadními riziky, které jsem ani netušila, a které se jednoznačně potvrdili .  

ESA s.r.o., Personální ředitelka

Líbí se nám pružnost, kdy si pro každého jednotlivce můžeme vytvořit jiný kompetenční model podle potřeby jednotlivých pozic . Výhodou WORKtestu je rychlost vyplnění a zpracování výsledků. Doceňujeme to, že během velmi krátké doby, vlastně okamžitě dostaneme komplexní informace o kandidátech, nebo našich lidech. Při testování řidičů ušetříme mnoho času a financí. Testy jsou za dostupné ceny. Tuto diagnostiku doporučujeme všem, kteří chtějí znát skutečné profily uchazečů a nejen stylizované odpovědi na dotazníky.

FIRO-tour a.s., Personální managerka

Celý projekt je součástí stabilizačního procesu zaměstnanců, z nastavených výstupů management získává maximální odkrytí a poznání lidských zdrojů , vysokou efektivitu v oblasti nastavených personálních procesů, motivuje zaměstnance k vyšším pracovním výkonům. Poskytuje řešení jak do budoucna s lidskými zdroji pracovat. Výstupy jsou velmi přesné a jsou důležitými ukazateli pro vytváření personální strategie firmy.  

AMPeng s.r.o., jednatel společnosti

Psychodiagnostický systém WORKtest využívám již řadu let, v podstatě od jeho vzniku . Máme s ním dlouholeté zkušenosti a tak mohu potvrdit jeho účinnost v čase za posledních 9 let . Prostřednictvím WORKtestu mám stabilizovanou společnost, máme ty nejlepší odborníky z oboru a to bez fluktuace. WORKtest mi pomohl vybudovat silnou a stabilní společnost, kterou mám .  

Dalšími klienty, kteří v současné době psychodiagnostický systém WORKtest využívají, jsou například:

Alinvest, a.s., AUTO – STAIGER CZ, a.s., Právní společnosti, Personální agentury, Poradenské společnosti, Konto Bariéry, Strojírenské společnosti, a mnoho dalších… reference připravujeme.

Váš prohlížeč nemá nainstalován flash player. Pro správnou funkci menu je potřeba jej nainstalovat.

flash player
© 2012 Assessment s.r.o., Ohradní 1464, Kamenice - Olešovice (Praha - východ),
251 68, Office společnosti a korespondenční adresa:
Štěrboholská 1434/102a - budova B, 102 00 Praha 10,
IČO: 24710628, DIČ: CZ 24710628
0
Co je pro Vás u Vašich zaměstnanců nejdůležitější?
97 % hlasů
2 % hlasů
1 % hlasů
0 % hlasů
0 % hlasů
0 % hlasů
Počet hlasujících: 820