Connection failed.-v dotazu: SQL: SELECT w_id,w_number,w_name FROM workshop ORDER BY w_number
: -v dotazu: select workshops
WORKtest - Objednávka
Výkonný HR software, který vybere, zhodnotí a vyprofiluje Vaše zaměstnance.
levý banner

Objednávka testů

Vážení uživatelé, jsme rádi, že jste se rozhodli využít psychodiagnostický systém WORKtest.

Registrace a objednávka je jednoduchá a pro všechny uživatele jednotná, proto je nutné vyplnit všechna políčka. Informace o produktu a nabízených službách naleznete v příslušné uživatelské sekci.

Před samotnou registrací si v této části důkladně prostudujte, kolik za produkty zaplatíte. On-line objednávkový systém je založen na tzv. kreditech. Psychodiagnostický Systém WORKtest je vysoce variabilní a vzájemně provázaný se všemi výstupy. Objednáváte jen to, o co máte zájem a platíte jen za to, co skutečně potřebujete a za výstupy, které si ve vlastním uživatelském kontu otevřete.

Pro úspěšnou registraci a získání přístupu do systému je nutno vyplnit celý formulář.

Objednávkový formulář je přehledný, takže Vám jeho vyplnění nezabere mnoho času. Stačí Vám vybrat si typ služby - testu, kterou chcete využít. Při objednání kreditů okamžitě vidíte, kolik zaplatíte. Automatickou odpovědí Vám přijde zpráva o registraci a výzva k zaplacení Vámi objednané služby. Po její úhradě Vám bude ihned zaslán přístupový kód pro přihlášení do systému. Jednotliví ceny v registračním formuláři jsou bez množstevních slev, proto kontaktujte naše odborníky.

  • Naši odborní poradci Vám rádi poradí a doporučí to, co je pro Vás nejvhodnější a sdělí Vám podrobněji obsah jednotlivých modulů, či služeb, které systém WORKtest nabízí. Tel: 777 022 543, e-mail:wt@worktest.cz.

    Číslo účtu spol. WORKtest, s.r.o. je 4573117001/5500 (Raiffeisenbank a.s.)

  • Každý test je ohodnocen celkovou výši ceny a dále i počtem kreditů, kterým je test ohodnocen, neboť spotřeba a typ výstupů se v systému řídí kredity. Klient si tedy sám objednává dle vlastních potřeb počet kreditů. V případě množstevní slevy Vám bude nová faktura zaslána. Po její úhradě Vám bude ihned zaslán přístupový kód pro přihlášení do systému, pokud se nedohodneme jinak.
  • Pokud chce klient přístup do vlastního administrativního konta, k ceně se tak může připočíst ještě platba za technický support ve výši 15% z celkové objednávky. Po její úhradě Vám bude ihned zaslán přístupový kód pro přihlášení do systému.
  • Jednotlivé ceny jsou za komplexní výstupy.
  • Paušální platba je možná pouze u firemní objednávky typu Paušál. Podmínky si dohodnete s našimi poradci na Tel: 777 022 543, e-mail: wt@worktest.cz

VYPLNIT OBJEDNÁVKU


Váš prohlížeč nemá nainstalován flash player. Pro správnou funkci menu je potřeba jej nainstalovat.

flash player
© 2012 Assessment s.r.o., Ohradní 1464, Kamenice - Olešovice (Praha - východ),
251 68, Office společnosti a korespondenční adresa:
Štěrboholská 1434/102a - budova B, 102 00 Praha 10,
IČO: 24710628, DIČ: CZ 24710628
0
Co je pro Vás u Vašich zaměstnanců nejdůležitější?
97 % hlasů
2 % hlasů
1 % hlasů
0 % hlasů
0 % hlasů
0 % hlasů
Počet hlasujících: 820