Connection failed.-v dotazu: SQL: SELECT w_id,w_number,w_name FROM workshop ORDER BY w_number
: -v dotazu: select workshops
WORKtest - Řidiči z povolání
WORKtest vyhledá, vyhodnotí a vyprofiluje nejlepší zaměstnance. Komplexní služby
v oblasti lidských zdrojů zefektivní fungování Vaší společnosti.

Pro řidiče z povolání

Připravili jsme blok k testování psychické způsobilosti řidičů z povolání. Testování je v souladu s platným zákonem dle § 87a zákona č. 411/2005 Sb. ve znění pozdějších předpisů a plně nahrazuje složité a zdlouhavé testování u psychologa, které trvá i několik hodin a řidič je testovou baterií vystaven odpovídat i na otázky ryze soukromého charakteru.

Psychologické vyšetření způsobilosti řidiče je povinné pro řidiče autobusů a nákladních automobilů nad 7,5t, kteří vykonávají tuto činnost jako profesi. Jde o skupiny řidičského oprávnění C, C+E, C1+E, D, D+E, D1 a D1+E.

Psychotesty je potřeba absolvovat před zahájením činnosti, pak před dovršením 50 let věku a potom každých pět let. Znění zákona naleznete ZDE

Výhody testování řidičské způsobilosti díky systému WORKtest

  • Nečekáte na výsledky - celý proces testování je plně automatizovaný, tudíž máte výsledky okamžitě po vložení vyplněného testu.
  • Časová nenáročnost a flexibilita
  • Vysoká kvalita - test má vysokou validitu výsledků, která převyšuje 85%. Díky automatizované metodice je zajištěna maximální objektivita zpracování výsledků.
  • Nadstandardní výstupy – v rámci stanovené ceny každý řidič obdrží certifikát profesní způsobilosti. V případě zájmu si navíc může vyžádat rozšířené hodnocení i s přehlednými grafy, kde uvidí konkrétní výsledky v 6 hlavních rovinách obsahujících 45 položek, které přímo souvisí s vykonávanou profesí. Hodnotící škály znamenají rozsah hodnotících kriterií – naše speciální psychotesty pro řidiče z povolání i vybodované řidiče mají sestavenou škálu hodnocení tak, aby měřili celé portfolio chování a jednání řidiče z povolání včetně Morálně-charakterových vlastností, Psychické a Emoční stability, Rizikové chování v dopravních situacích včetně zvládání stresu a schopnosti reagovat v dopravních situacích, Vnímání a adekvátní zpracovávání podnětů, Reakční a pohybové schopnosti a Psychické stavy, včetně odolnosti a reakcí na dopravní nehody a konflikty v dopravních situacích.
  • Profesionálně vybavené pracoviště - testy probíhají pod dohledem psychologů včetně vyhodnocení. Jednotlivá pracoviště, čekárna i vyšetřovna jsou od sebe odděleny.
  • DOPORUČENÍ - Testy pro řidiče z povolání doporučujeme i pro řidiče referentských vozidel ve firmách. Ochráníte tak své investice a zjistíte, jak vaši zaměstnanci jezdí s vašimi auty, zda bezpečně, či nikoliv.

Jakým způsobem a za jakých podmínek může testování proběhnout?

  • Z Vašeho vlastního účtu v systému - můžete si objednat vlastní přístup k hodnocení řidičské způsobilosti v systému WORKtest, a to za předpokladu, že bude na Vašem pracovišti přítomen psycholog, který bude zodpovědný za řádný průběh testování, které proběhne v souladu se závaznými pravidly. Testování tedy může probíhat v místě výkonu práce a budete moci kdykoliv hromadně testovat své řidiče.
  • U nás ve společnosti - řidiče testujeme přímo u nás na speciálně vytvořeném pracovišti, které odpovídá zákonným požadavkům. Otestovaný řidič dostane certifikát způsobilosti.

Váš prohlížeč nemá nainstalován flash player. Pro správnou funkci menu je potřeba jej nainstalovat.

flash player
© 2012 Assessment s.r.o., Ohradní 1464, Kamenice - Olešovice (Praha - východ),
251 68, Office společnosti a korespondenční adresa:
Štěrboholská 1434/102a - budova B, 102 00 Praha 10,
IČO: 24710628, DIČ: CZ 24710628
0
Co je pro Vás u Vašich zaměstnanců nejdůležitější?
97 % hlasů
2 % hlasů
1 % hlasů
0 % hlasů
0 % hlasů
0 % hlasů
Počet hlasujících: 820