Connection failed.-v dotazu: SQL: SELECT w_id,w_number,w_name FROM workshop ORDER BY w_number
: -v dotazu: select workshops
WORKtest - Psychologické poradenství - Psycholog 4U
WORKtest vyhledá, vyhodnotí a vyprofiluje nejlepší zaměstnance. Komplexní služby
v oblasti lidských zdrojů zefektivní fungování Vaší společnosti.

Psychologické poradenství - Psycholog 4U

Součástí naší odborné práce je rovněž pomoci těm z Vás, kteří momentálně potřebujete vyřešit své problémy v osobní, partnerské, rodičovské či pracovní oblasti. A to i v případě, že se Vy sami aktivně snažíte na sobě pracovat, ale výsledky se nedostavují tak rychle, nebo se po čase problém znovu vrátí, anebo jste se dostali do slepé uličky a už nevíte kudy kam.

Naše práce je postavena na vysoké profesionalitě a odbornosti našich psychologů a psychoterapeutů. V naší práci využíváme řadu speciálních technik a naši terapeuti mají dlouholeté zkušenosti jak Vám pomoci.

Diagnostikujeme a zabýváme se:

 • Únavovým syndromem a Syndromem vyhoření
 • Rychlým návratem do aktivního života, práce s bloky, příčiny strachu, komplexů, obav, úzkostí a další (lítosti, vzteku, smutku, pocitu samoty, nelásky, marnosti). Dále pomůžeme řešit vztahy, žárlivost, prožitý šok, depresi, anorexii, bulimii.
 • Práce s psychikou, srovnávání energetických center (mentální, psychické a fyzické energie).
 • Stanovením diagnóz příčin a důsledků, energetizace organismu specifickou metodou, eliminací somatických příčin pramenících z vyhoření, stresu či nedostatku energie apod. Uvolnění vnitřního napětí, zvýšení odolnosti vůči stresu, navození pocitu klidu a vyrovnanosti, harmonie atd.
 • Kariérním poradenstvím pro jednotlivce i děti. Zde se dozvíte a získáte výstup, jakou střední, odbornou, učňovskou, či VŠ , MBA, studovat, které jazyky se učit a jak, dále plán efektivního studia na škole., rozvojové potřeby apod.
 • Vztahovými a manželskými problémy, včetně sexuální orientace.
 • Poradenstvím a terapií pro manažery, majitele a jednatele společností – all inclusive.

Individuální poradenství

Mgr. Eva Urbanová, vystudovala VUT, dále Právo a Psychologii na MU Brno. Praxe v managementu 20 let, v psychologii 15 let.

 • Eva je zkušený odborník na lidi a jejich psychiku, příčiny a důsledky. Rychle najde a pojmenuje příčiny a souvislosti problémů, které si člověk mnohdy ani sám neuvědomuje, zanalyzuje situaci, navrhne rychlé a operativní řešení a poskytne okamžitou pomoc, kdy dovede lidi velmi rychle vrátit do normálu a tzv. je „nahodit“ i při syndromu vyhoření. Eva je jinými slovy chirurg v psychologii, který Vás rychle postaví na nohy. Orientuje se mimo jiné na partnerské vztahy, manželskou nevěru, komunikaci apod. Lidem rozumí, jako málo kdo, a dokáže jim naslouchat, najít příčiny a souvislosti problémů a srozumitelně a věcně je vysvětlit. Dovede lidem předat vlastní odhodlání a pozitivní myšlení, chuť na sobě dále pracovat a dostát harmonii a kýženého úspěchu. Eva Vás navede na správnou cestu a dovede k cíli, navrátí důvěru, i když je klient na dně a nevidí řešení.
 • Je podnikatel a proto se nejvíce věnuje manažerům a podnikatelům. Rozumí jím, řeší s nimi nejrůznější příčiny neúspěchu, strachu, vyhoření, demotivace, debakly z podnikání i osobního života.
  Kontakt: ed@worktest.cz., 777 022 543.


Mgr. Jana Žďárská,
vystudovala jednooborovou psychologii na Filosofické fakultě v Brně. Praxe v psychologii od roku 2007.

 • Jana je terapeut orientovaný na řešení. Její přístup umožňuje zabývat se řešením bez nutnosti detailního zkoumání problémů. Jsou to právě řešení a ne problémy, která vyžadují zásadní pozornost. Řešení jsou kolikrát mnohem jednodušší než problém sám. Výhodou této terapie je mimo jiné krátká časová náročnost. Jedním z jejích pomocníků v řešení je Ericksonovská hypnoterapie (autorem je Milton H. Erickson), která spočívá v tvořivé a improvizované práci s tím, co nabídne sám klient ve svém chování a prožívání. Tento přístup dovoluje mnohem svobodněji ušít terapii přímo na míru a mobilizovat tak skryté zdroje klienta, které mohou pomáhat v řešení různých obtíží. Jana je jinými slovy řešitel, který se orientuje na závislosti, depresivní stavy, neurotické a stresové stavy, nutkavé činy, poruchy přijmu potravy (anorexie a bulimie), poruchy spánku a jiné. Stejně jako Eva řeší problémy osobní, partnerské, rodinné, vztahové a pracovní.
  Kontakt: jz@worktest.cz, 777 229 975.

Váš prohlížeč nemá nainstalován flash player. Pro správnou funkci menu je potřeba jej nainstalovat.

flash player
© 2012 Assessment s.r.o., Ohradní 1464, Kamenice - Olešovice (Praha - východ),
251 68, Office společnosti a korespondenční adresa:
Štěrboholská 1434/102a - budova B, 102 00 Praha 10,
IČO: 24710628, DIČ: CZ 24710628
0
Co je pro Vás u Vašich zaměstnanců nejdůležitější?
97 % hlasů
2 % hlasů
1 % hlasů
0 % hlasů
0 % hlasů
0 % hlasů
Počet hlasujících: 820